Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Żninie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz telefonów wewnętrznych i adresów e-mail

Numer telefonu: (+48) 52 30 31 301

Numer faksu: (+48) 52 30 31 103

Lp.

Funkcja, zakres zadań

Imię i nazwisko

Pok.

Nr wew.

Adres e-mail

  1.  

Burmistrz Żnina

Robert Luchowski

25

127

[email protected]

  1.  

Zastępca Burmistrza Żnina

Halina Rosiak-Kozłowska

27

127

[email protected]

  1.  

Sekretarz Gminy

Mirosław Gatka

3

115

[email protected]

  1.  

Skarbnik Gminy

Aleksandra Szpek

5

114

[email protected]

[BB] Biuro Burmistrza

  1.  
Obsługa Biura Burmistrza

Anna Łopata

26

127

[email protected]

[email protected]

  1.  
Obsługa Biura Burmistrza

Dorota Dobrowolska

26

127

[email protected]

[email protected]

[BG] Wydział Budżetu i Gospodarki
tel. kom. 516 994 462

  1.  

Dyrektor wydziału

Lidia Dudek

12

159

[email protected]

  1.  

Księgowość budżetowa – odpady komunalne

Katarzyna Nita-Ziętek

11

146

[email protected]

  1.  

Księgowość budżetowa

Ewa Jarmuż
Stanisława Brej
Danuta Bolewska
Koleta Napierała

10

116

141

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

  1.  

Wymiar podatku

Karol Osiński

24

145

[email protected]
  1.  

Księgowość budżetowa

Małgorzata Ziemińska
Renata Wichrowska

17

129

[email protected]
[email protected]

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości – osoby fizyczne

Sylwia Woźniak

Marta Zbytniewska

23

124

[email protected]
[email protected]

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości – osoby prawne

Barbara Gąsiorowska

23

108

[email protected]

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: środki transportowe, opłaty lokalne, zwrot akcyzy

Inga Kranc

11

125

[email protected]
  1.  

Wymiar podatku
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości

Bożena Nowak

Beata Kowalewska

24

134

[email protected]
[email protected]

  1.  

Płace i ubezpieczenia

Małgorzata Nehring

17

131

[email protected]

[IGPI] Wydział Infrastruktury, Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji
tel. kom. 516 994 710
tel. kom. 664 426 332 - drogi

  1.  

Dyrektor wydziału

Paweł Piechowiak

39

113

[email protected]

  1.  

Zamówienia publiczne

Magdalena Ciszak

35

144

[email protected]
[email protected]

  1.  

Drogi

Dariusz Tubisz
Magdalena Głowska-Ryska

Paweł Niewiadomski
Paweł Piekarski

36

162

[email protected]
[email protected]

[email protected]
[email protected]

  1.  

Budownictwo inwestycyjne, remonty

Bogumiła Jurek-Szmudzińska
Dawid Kuźniak

36

152

[email protected]
[email protected]

  1.  

Gospodarka nieruchomościami

Urszula Nawrocka
Janusz Fryca

18

160

[email protected]
[email protected]

  1.  

Pozyskiwanie środków zewnętrznych

Beata Kaźmierczak

18

123

[email protected]

  1.  

Planowanie przestrzenne

Sławomir Chrośniak

40

161

[email protected]

  1.  

Nazewnictwo ulic i numeracja porządkowa nieruchomości

Paweł Niewiadomski

36

162

[email protected]

[OŚ] Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. kom. 516 994 567
tel. kom. 513 679 871 - odpady komunalne

  1.  

Dyrektor wydziału

Robert Luchowski
Burmistrz Żnina
p.o. Dyrektora wydziału

25

127

[email protected]

  1.  
Gospodarka odpadami komunalnymi

Agnieszka Tolak
Maciej Nowicki

31

133

[email protected]
[email protected]
[email protected]

  1.  
Rozwój obszarów wiejskich (fundusz sołecki) Joanna Bocian-Stefaniak
Monika Siadak

32

121

[email protected]
[email protected]
  1.  

Ochrona środowiska, rolnictwo i leśnictwo

Piotr Kowalczyk
Paulina Gwit

41

136

[email protected]
[email protected]
  1.  

Ochrona środowiska, ekodotacje

Lidia Wieczorek
Oliwia Jercha

41

158

[email protected]
[email protected]

[GCB] Gminne Centrum Bezpieczeństwa
tel. kom. 512 625 836

  1.  

Reagowanie i koordynacja działań w sytuacjach kryzysowych, ochrona przeciwpożarowa, sprawy wojskowe

Stanisław Szelągiewicz
Artur Krajewski

37

143

[email protected]

Samodzielne stanowiska:
– Audytor Wewnętrzny (AW)
– Główny Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej (KW)

  1.  

Audytor wewnętrzny / Główny Specjalista ds. Kontroli wewnętrznej

Waldemar Wajgelt

13

120

[email protected]

  1.  

Audytor wewnętrzny / Główny Specjalista ds. Kontroli wewnętrznej

Beata Basińska

13

120

[email protected]

[USC] Urząd Stanu Cywilnego
tel. kom. 516 994 508

  1.  

Zastępca kierownika USC

Barbara Skibicka

9

132

[email protected]

  1.  

Akty Stanu cywilnego

Jakub Klonder
Urszula Kiernozek

9

132

[email protected]
[email protected]

[TPR] Wydział Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji i Rozwoju Gminy
tel. kom. 516 994 571
tel. kom. 664 426 328 – rzecznik prasowy

  1.  

Dyrektor wydziału

Paweł Sikora

42

135

[email protected]

  1.  
Rozwój lokalny i inicjatywy gospodarcze

Łukasz Milejczak

44

122

[email protected]

  1.  

Grafika komputerowa,

multimedia i strona internetowa

Agnieszka Chareńska
Joanna Dudek

44

163

107

[email protected]
[email protected]

  1.  

Stowarzyszenia

Dariusz Karabasz

44

105

[email protected]

  1.  

Kultura

Aleksander Kranc
Łukasz Milejczak
43
44
148
122
[email protected]
[email protected]

 

[ISIT] Referat Informacji, Sportu i Turystyki
tel. kom.  516 994 571 oraz  516 994 498

  1.  

Kierownik referatu,
rzecznik prasowy

Dawid Kolasa

43

150

[email protected]

[email protected]

  1.  

Turystyka i promocja

Aleksander Kranc

Joanna Polaczyk

43

44

148

107

[email protected]

[email protected]

  1.  

Sport

Szymon Mrówczyński

44

148

[email protected]

[PSZ] Wydział Polityki Społecznej, Zdrowia, Ewidencji Ludności i Usług Komunalnych
tel. kom. 516 994 557

  1.  

Dyrektor wydziału

Łukasz Marnocha

22

126

[email protected]

  1.  

Ewidencja działalności gospodarczej – zezwolenia na alkohol,

Rozliczenia z zakresu gospodarki mieszkaniowej

Magdalena Klucz

20

153

[email protected]

  1.  

Polityka społeczna

Małgorzata Wesołek

19

155

[email protected]

  1.  

Ewidencja ludności,
sprawy meldunkowe,
dowody osobiste

Katarzyna Luchowska
Anna Wujkowska

7

118

[email protected]
[email protected]
[email protected]

  1.  

Kadry Robót Publicznych, prac interwencyjnych i prac społecznie użytecznych,
profilaktyka i promocja zdrowia, sprawy społeczne,
zatrudnienie i promocja zdrowia

Marta Orzechowska

19

155

[email protected]

[OR] Wydział Organizacyjny

  1.  

Sekretarz Gminy – p.o. dyrektora

Mirosław Gatka

3

115

[email protected]

  1.  

Kadry

Bogumiła Czaj

6

156

[email protected]

  1.  

Kancelaria, centrala telefoniczna

Anna Jańczak
Martyna Rakowska

4

111

[email protected]
[email protected]
[email protected]

  1.  

Sprawy Gospodarcze UM

Antoni Nawrocki

6

151

[email protected]

  1.  

Główny Specjalista ds. informatyki

Marcin Czechorowski

2

130

[email protected]
[email protected]

  1.  

Obsługa informatyczna

Przemysław Matwiejczyk

2

164

[email protected]
[email protected]

[BRM] Biuro Rady Miejskiej
tel. kom. 516 994 688

  1.  

Przewodniczący Rady Miejskiej

Grzegorz Koziełek

28

139

[email protected]

  1.  

Obsługa Rady Miejskiej

Łukasz Lisiecki

30

139

[email protected]
[email protected]

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Lewandowski 22-02-2017 15:20:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marcin Czechorowski 22-02-2017
Ostatnia aktualizacja: Przemysław Matwiejczyk 09-11-2020 12:48:36