Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Żninie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz telefonów wewnętrznych i adresów e-mail

Numer telefonu: (+48) 52 30 31 301

Numer faksu: (+48) 52 30 31 103

Lp.

Funkcja, zakres zadań

Imię i nazwisko

Pok.

Nr wew.

Adres e-mail

  1.  

Burmistrz Żnina

Robert Luchowski

25

127

burmistrz@gminaznin.pl

  1.  

Zastępca Burmistrza Żnina

Halina Rosiak-Kozłowska

27

127

zburmistrza@gminaznin.pl

  1.  

Sekretarz Gminy

Mirosław Gatka

3

115

sekretarz@gminaznin.pl

  1.  

Skarbnik Gminy

Aleksandra Szpek

5

114

skarbnik@gminaznin.pl

[SB] Sekretariat Burmistrza

  1.  
Obsługa Biura Burmistrza

Anna Łopata

26

127

a.lopata@gminaznin.pl

kontakt@gminaznin.pl

  1.  
Obsługa Biura Burmistrza

Dorota Dobrowolska

26

127

d.dobrowolska@gminaznin.pl

kontakt@gminaznin.pl

[BG] Wydział Budżetu i Gospodarki
tel. kom. 516 994 462

  1.  

Dyrektor wydziału

Lidia Dudek

12

159

l.dudek@gminaznin.pl

  1.  

Księgowość budżetowa – odpady komunalne

Marta Luchowska

11

146

m.luchowska@gminaznin.pl

  1.  

Księgowość budżetowa

Ewa Jarmuż
Stanisława Brej
Danuta Bolewska
Koleta Napierała

10

116

141

e.jarmuz@gminaznin.pl
s.brej@gminaznin.pl
d.bolewska@gminaznin.pl
k.napierala@gminaznin.pl

  1.  

Wymiar podatku

Karol Osiński

24

145

k.osinski@gminaznin.pl
  1.  

Księgowość budżetowa

Małgorzata Ziemińska
Renata Wichrowska

13

129

m.zieminska@gminaznin.pl
r.wichrowska@gminaznin.pl

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości – osoby fizyczne

Sylwia Woźniak

Marta Zbytniewska

23

124

s.wozniak@gminaznin.pl
m.zbytniewska@gminaznin.pl

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości – osoby prawne

Barbara Gąsiorowska

23

108

b.gasiorowska@gminaznin.pl

  1.  

Księgowość podatkowa
Podatki: środki transportowe, opłaty lokalne, zwrot akcyzy

Inga Kranc

11

125

i.kranc@gminaznin.pl
  1.  

Wymiar podatku
Podatki: rolny, leśny, od nieruchomości

Bożena Nowak

Beata Kowalewska

24

134

b.nowak@gminaznin.pl
b.kowalewska@gminaznin.pl

  1.  

Płace i ubezpieczenia

Małgorzata Nehring

17

131

m.nehring@gminaznin.pl

[IGPI] Wydział Infrastruktury, Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji
tel. kom. 516 994 710

  1.  

Dyrektor wydziału

Paweł Piechowiak

39

113

p.piechowiak@gminaznin.pl

  1.  

Zamówienia publiczne

Magdalena Ciszak

35

144

m.ciszak@gminaznin.pl
zamowieniapubliczne@gminaznin.pl

  1.  

Drogi

Dariusz Tubisz
Magdalena Głowska-Ryska

Paweł Niewiadomski
Paweł Piekarski

36

162

d.tubisz@gminaznin.pl
m.glowskaryska@gminaznin.pl

p.niewiadomski@gminaznin.pl
p.piekarski@gminaznin.pl

  1.  

Budownictwo inwestycyjne, remonty

Bogumiła Jurek-Szmudzińska
Dawid Kuźniak

36

152

b.jurekszmudzinska@gminaznin.pl
d.kuzniak@gminaznin.pl

  1.  

Gospodarka nieruchomościami

Urszula Nawrocka
Janusz Fryca

18

160

u.nawrocka@gminaznin.pl
j.fryca@gminaznin.pl

  1.  

Pozyskiwanie środków zewnętrznych

Beata Kaźmierczak

18

123

b.kazmierczak@gminaznin.pl

  1.  

Planowanie przestrzenne

Sławomir Chrośniak

40

161

s.chrosniak@gminaznin.pl

  1.  

Nazewnictwo ulic i numeracja porządkowa nieruchomości

Paweł Niewiadomski

36

162

p.niewiadomski@gminaznin.pl

[ŚR] Wydział Środowiska, Obszarów Wiejskich i Rozwoju
tel. kom. 516 994 567
Odpady komunalne - tel. kom. 513 679 871

  1.  

Dyrektor wydziału

Paweł Sikora

33

135

p.sikora@gminaznin.pl
  1.  
Rozwój lokalny i inicjatywy gospodarcze Łukasz Milejczak 41 122 l.milejczak@gminaznin.pl
  1.  
Gospodarka odpadami komunalnymi

Agnieszka Tolak
Maciej Nowicki

32

133

a.tolak@gminaznin.pl
m.nowicki@gminaznin.pl
odpady@gminaznin.pl

tel. 513 679 871

  1.  
Ochrona środowiska, rolnictwo i leśnictwo Paulina Gwit 32 133

p.gwit@gminaznin.pl

tel. 664 935 465

  1.  
Rozwój obszarów wiejskich (fundusz sołecki) Joanna Bocian-Stefaniak
Monika Siadak

34

121

j.bocianstefaniak@gminaznin.pl
m.siadak@gminaznin.pl
  1.  

Ochrona środowiska, rolnictwo i leśnictwo

Piotr Kowalczyk

41

136

p.kowalczyk@gminaznin.pl
  1.  

Ochrona środowiska, ekodotacje

Lidia Wieczorek
Oliwia Jercha

41

158

l.wieczorek@gminaznin.pl
o.jercha@gminaznin.pl

[GCB] Gminne Centrum Bezpieczeństwa
tel. kom. 512 625 836

  1.  

Reagowanie i koordynacja działań w sytuacjach kryzysowych, ochrona przeciwpożarowa, sprawy wojskowe

Artur Krajewski

37

143

gcb@gminaznin.pl

  1.  
  Ewa Langowska 37 143 e.langowska@gminaznin.pl

Samodzielne stanowiska:
– Audytor Wewnętrzny (AW)
– Główny Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej (KW)

  1.  

Audytor wewnętrzny

Waldemar Wajgelt

31

120

w.wajgelt@gminaznin.pl

  1.  

Audytor wewnętrzny / Główny Specjalista ds. Kontroli wewnętrznej

Beata Basińska

31

120

b.basinska@gminaznin.pl

[USC] Urząd Stanu Cywilnego
tel. kom. 516 994 508

  1.  

Zastępca kierownika USC

Barbara Skibicka

9

132

b.skibicka@gminaznin.pl

  1.  

Akty Stanu cywilnego

Jakub Klonder
Urszula Kiernozek

9

132

j.klonder@gminaznin.pl
u.kiernozek@gminaznin.pl

[TPR] Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy
tel. kom. 516 994 571
tel. kom. 516 994 498 – rzecznik prasowy

  1.  

Dyrektor wydziału

Dawid Kolasa

42

150

d.kolasa@gminaznin.pl

tel. 664 426 328

  1.  
Rzecznik prasowy

Aleksander Kranc

43

148

rzecznik@gminaznin.pl

tel. 516 994 498

  1.  

Stowarzyszenia

Dariusz Karabasz

 

Agnieszka Ziółkowska
(Centrum Organizacji Pozarządowych Oddział Zamiejscowy Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy.
ul. Śniadeckich 15, Żnin)

44

 

-

 

 

105

 

-

 

 

d.karabasz@gminaznin.pl

 

a.ziolkowska@gminaznin.pl

tel. 52 35 15 301

 

  1.  

Kultura

Aleksander Kranc 43 148 a.kranc@gminaznin.pl
  1.  

Grafika komputerowa,

multimedia i strona internetowa

Agnieszka Chareńska
Joanna Dudek

44

163

107

a.charenska@gminaznin.pl
j.dudek@gminaznin.pl

  1.  

Turystyka i Promocja

Aleksander Kranc
Aleksander Sieniuć

43

148

a.kranc@gminaznin.pl

  1.  
Promocja Julia Nowak 43 163 j.nowak@gminaznin.pl
  1.  

Sport

Szymon Mrówczyński

44

148

sz.mrowczynski@gminaznin.pl

[PSZ] Wydział Polityki Społecznej, Zdrowia, Ewidencji Ludności i Usług Komunalnych
tel. kom. 516 994 557

  1.  

Dyrektor wydziału

Łukasz Marnocha

22

126

l.marnocha@gminaznin.pl

  1.  

Ewidencja działalności gospodarczej – zezwolenia na alkohol,

Rozliczenia z zakresu gospodarki mieszkaniowej

Magdalena Klucz

20

153

m.klucz@gminaznin.pl

  1.  

Polityka społeczna

Małgorzata Wesołek

19

155

m.wesolek@gminaznin.pl

  1.  

Ewidencja ludności,
sprawy meldunkowe,
dowody osobiste

Katarzyna Luchowska
Anna Wujkowska

7

118

k.luchowska@gminaznin.pl
a.wujkowska@gminaznin.pl
ewidencjaludnosci@gminaznin.pl

  1.  

Kadry Robót Publicznych, prac interwencyjnych i prac społecznie użytecznych,
profilaktyka i promocja zdrowia, sprawy społeczne,
zatrudnienie i promocja zdrowia

Karol Stachowiak

Marta Orzechowska

19

155

k.stachowiak@gminaznin.pl

[OR] Wydział Organizacyjny

  1.  

Sekretarz Gminy – p.o. dyrektora

Mirosław Gatka

3

115

sekretarz@gminaznin.pl

  1.  

Kadry

Bogumiła Czaj

16

156

b.czaj@gminaznin.pl

  1.  

Kancelaria, centrala telefoniczna

Anna Jańczak
Martyna Rakowska

4

111

a.janczak@gminaznin.pl
m.rakowska@gminaznin.pl
kancelaria@gminaznin.pl

  1.  

Sprawy Gospodarcze UM

 

6

151

 

  1.  

Główny Specjalista ds. informatyki

Marcin Czechorowski

2

130

admin@gminaznin.pl
tech@gminaznin.pl

  1.  

Obsługa informatyczna

Przemysław Matwiejczyk

2

164

p.matwiejczyk@gminaznin.pl
tech@gminaznin.pl

[BRM] Biuro Rady Miejskiej
tel. kom. 516 994 688

  1.  

Przewodniczący Rady Miejskiej

Dariusz Kaźmierczak

28

139

radamiejska@gminaznin.pl

  1.  

Obsługa Rady Miejskiej

Łukasz Lisiecki

30

139

l.lisiecki@gminaznin.pl
radamiejska@gminaznin.pl

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Lewandowski 22-02-2017 15:20:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marcin Czechorowski 22-02-2017
Ostatnia aktualizacja: Przemysław Matwiejczyk 20-10-2021 12:31:47