Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Żninie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Harmonogram Zebrań Wiejskich dla wyboru sołtysa i rady sołeckiej

 

1. Sołectwo PODGÓRZYN

19 lutego 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Podgórzynie.

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone

Wybrany Sołtys: Pan Tomasz Pierzyński

Wybrana Rada Sołecka:

1. Pani Ewa Berenda    

2. Pani Mirosława Teresa Eichstaedt

3. Pani Anna Nowicka  

4. Pan Piotr Ostrowski  

5. Pan Mieczysław Wódkowski

2. Sołectwo SKARBIENICE

21 lutego 2019 roku (czwartek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: mieszkanie - dom sołtysa, Skarbienice 6

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone

Wybrany Sołtys: Pani Teresa Irena Nyka

Wybrana Rada Sołecka:

1. Pani Jolanta Maria Kończal   

2. Pan Przemysław Nyka

3. Pan Artur Marek Świtała

 

3. Sołectwo REDCZYCE

25 lutego 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Redczycach

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone

Wybrany sołtys: Pani Katarzyna Katafiasz

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Jacek Klim

2.Pani Dorota Agnieszka Szymańska

3.Pan Andrzej Walenty Sobczak

4. Sołectwo USTASZEWO

26 lutego 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Ustaszewie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone.

Nie wybrano sołtysa i rady sołeckiej.

Wyznaczono nowy termin zebrania.

5. Sołectwo NADBOROWO

27 lutego 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Nadborowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone

Wybrany sołtys: Pani Elżbieta Waliszewska

Wybrana Rada Sołecka:

1. Pan Mateusz Dudek

2. Pan Robert Bryzik

3. Pan Rafał Waliszewski

 

6. Sołectwo PODOBOWICE

4 marca 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Podobowicach

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone.

Wybrany sołtys: Pan Waldemar Kaczmarski

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Magdalena Pałka

2. Pani Anna Andrzejewska

3. Pan Piotr Białecki

4. Pan Tomasz Nita

7. Sołectwo DOCHANOWO

5 marca 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: wietlica wiejska w Dochanowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Andrzej Ziętek

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Przemysław Burszta

2.Pani Magdalena Klucz

3.Pan Kajetan Kuczma

4.Pani Danuta Wosicka

8. Sołectwo CEREKWICA

6 marca 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Cerekwicy

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Dariusz Ojak

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Janusz Rochowiak

2.Pan Mirosław Gogola

3.Pan Leszek Nadolny

4.Pan Zenon Wiśniewski

5.Pan Artur Gwit

9.Sołectwo SŁABOMIERZ

12 marca 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sulinowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zmiana terminu zebrania na 1 kwietnia 2019r.

10.Sołectwo UŚCIKOWO

13 marca 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Cerekwicy

Przewodniczący zebrania : Radna Rady Miejskiej w Żninie - Elżbieta Gogola 

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Bożena Nojman

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Tomasz Charczenko

2.Pani Marlena Ogórkiewicz

3.Pan Dawid Podlewski

4.Pani Danuta Sztange

11.Sołectwo SŁĘBOWO

18 marca 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: Szkoła Podstawowa w Słębowie.

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Zbigniew Pituła

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Agnieszka Bierońska

2.Pan Aleksander Jurek

3.Pani Angelika Kołodziejczyk

4.Pan Marek Nowak

12.Sołectwo JAROSZEWO

19 marca 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Jaroszewie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Karol Osiński

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Alina Derech

2.Pani Sylwia Piekarska

3.Pan Paweł Piekarski

13.Sołectwo ŻNIN WIEŚ

20 marca 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sarbinowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Magdalena Siwak

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Anna Walczak

2.Pan Bronisław Wiczyński

3.Pani Monika Wiśniewska

Sołectwo USTASZEWO

21 marca 2019 roku (czwartek) godz. 19.00

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Ustaszewie

Przewodniczący zebrania : Radna Rady Miejskiej w Żninie - Elżbieta Gogola

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 19.15

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Monika Pilachowska

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Ewelina Gęca

2.Pan Adrian Nowicki

3.Pani Justyna Polaczyk

4.Pani Aneta Stręciwilk

5.Pani Małgorzata Zielińska

14.Sołectwo SIELEC

25 marca 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sielcu

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Barbara Nawrocka

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Beata Romel

2.Pan Henryk Sobczak

3.Pani Agnieszka Szymańska

15. Sołectwo JADOWNIKI RYCERSKIE

26 marca 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Jadownikach Rycerskich

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Artur Flejter

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Irena Flejter

2.Pan Rafał Kosicki

3.Pan Zbigniew Kośmider

4.Pan Michał Stypczyński

5.Pan Arkadiusz Tuliński

Sołectwo SŁABOMIERZ

1 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sulinowie

Przewodniczący zebrania : Zastępca Burmistrza Żnina Halina Rosiak-Kozłowska

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Janusz Grajek

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Eligiusz Łukomski

2.Pani Beata Petlic

3.Pani Mariola Pietrykowska

16. Sołectwo PARYŻ

2 kwietnia 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Paryżu

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Agnieszka Grządziela

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Marta Bryzik

2.Pani Maria Głąb

3.Pan Paweł Klockowski

4.Pan Mateusz Kobierski

17. Sołectwo JANUSZKOWO

3 kwietnia 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: Szkoła Podstawowa w Januszkowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Andrzej Wesołowski

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Michał Chęś

2.Pani Elżbieta Jamrug

3.Pan Karol Zwietrzała

18.Sołectwo BRZYSKORZYSTEW

9 kwietnia 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brzyskorzystwi

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Adam Tomaszewski

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Marzenna Brońska

2.Pan Andrzej Imbiorowski

3.Pan Maciej Jurek

4.Pan Wacław Niewiadomski

5.Pani Patrycja Rzepa

6.Pan Jan Wesołek

19.Sołectwo JADOWNIKI BIELSKIE

10 kwietnia 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Jadownikach Rycerskich

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Agnieszka Lidmann

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Andrzej Ciosk

2.Pani Magdalena Głowska-Ryska

3.Pani Danuta Rybczyńska

 

20.Sołectwo MURCZYNEK

15 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Murczynku

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Maria Skrocka

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Maciej Maciejewski

2.Pani Ewa Mazana

3.Pan Krzysztof Stróżyk

21.Sołectwo SOBIEJUCHY

16 kwietnia 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sobiejuchach

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Stanisław Goclik

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Lidia Goclik

2.Pani Ewa Dąbrowska - Goclik

3.Pan Marcin Korbal

4. Pan Krzysztof Rataj

 

22.Sołectwo KIERZKOWO

23 kwietnia 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Kierzkowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Anna Matuszewska

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Dawid Becmer

2.Pan Karol Kończal

3.Pan Włodzimierz Sulanowski

4.Pani Maja Ziętara

23.Sołectwo WENECJA

24 kwietnia 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Wenecji

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Henryk Ciupiński

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Stanisław Gałgański

2.Pan Ryszard Jułga

3.Pan Adrian Krantz

4.Pani Lidia Maciejewska

5.Pan Damian Pichłacz

6.Pan Wojciech Staniszewski

 

 

24.Sołectwo CHOMIĄŻA KSIĘŻA

29 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Jadownikach Rycerskich

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Kazimierz Mazurek

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Jan Kiek

2.Pan Grzegorz Nowak

3.Pan Tadeusz Szymański

25.Sołectwo BRZYSKORZYSTEWKO

30 kwietnia 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Brzyskorzystewku

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Dariusz Samul

Wybrana Rada Sołecka

1.Pan Jacek Dombrowski

2.Pani Alicja Kopterska-Popiołek

3.Pani Dorota Wiśniewska

4.Pani Iwona Wiśniewska

5.Pan Robert Wiśniewski

6.Pan Jan Żurawski

26.Sołectwo SARBINOWO

7 maja 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Sarbinowie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Łukasz Chojnacki

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Hanna Mrówczyńska

2.Pani Maria Posłuszna

3.Pan Marcin Rataj

4.Pan Tomasz Słomkowski

5.Pani Maria Wojdalska

6.Pan Marek Zubel

 

27.Sołectwo RYDLEWO

8 maja 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Rydlewie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Jerzy Siniecki

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Dariusz Pawlak

2.Pan Zdzisław Rosiak

3.Pan Leszek Siejkowski

4.Pan Jerzy Wolski

28.Sołectwo BOŻEJEWICE

13 maja 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bożejewicach

Przewodniczący zebrania : Radny Rady Miejskiej w Żninie - Grzegorz Koziełek

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j. w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Jan Gąsiorowski

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Piotr Dolaciński

2.Pani Marietta Gąsiorowska

3.Pan Andrzej Stanisławski

4.Pan Łukasz Zamiar

29.Sołectwo GORZYCE

15 maja 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Gorzycach

Przewodniczący zebrania : Zastępca Burmistrza Żnina - Halina Rosiak-Kozłowsk

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Dorota Zamiatowska

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Łukasz Brzeziński

2.Pan Krzysztof Marczyński

3.Pani Wioletta Przybyła

4.Pan Paweł Sajdak

5.Pan Przemysław Słota


 

30.Sołectwo Murczyn

20 maja 2019 roku (poniedziałek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Murczynie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Stanisław Brzykcy

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Leszek Janowski

2.Pan Franciszek Jarmuż

3.Pan Franciszek Słomkowski

4.Pan Waldemar Słomkowski

5.Pan Franciszek Ślęzak
 

31.Sołectwo WAWRZYNKI

21 maja 2019 roku (wtorek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Wawrzynkach

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Iwona Sawicka

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Renata Chareńska

2.Pan Remigiusz Niespodziany

3.Pani Włodzimierz Oźminkowski

4.Pani Mirosława Wojtasiak

32.Sołectwo BOŻEJEWICZKI

22 maja 2019 roku (środa) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Bożejewiczkach

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Halina Krygier

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pan Piotr Budziszewski

2.Pani Joanna Kubera

3.Pani Małgorzata Pałecka

4.Pan Mariusz Wawrzyniak


 

33. Sołectwo BIAŁOŻEWIN

21 czerwca 2019 roku (piątek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Białożewinie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pani Dominika Owczarzak

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Anita Derezińska

2.Pan Zbigniew Erdman

3.Pan Tadeusz Mataczyński

34.Sołectwo WÓJCIN

5 września 2019 roku (czwartek) godz. 18.30

Miejsce zebrania: świetlica wiejska w Wójcinie

Przewodniczący zebrania : Burmistrz Żnina - Robert Luchowski

II termin Zebrania Wiejskiego (przy braku wymaganej frekwencji):

Miejsce i dzień: j.w. godz. 18.45

Przewodniczący zebrania w II terminie: j. w.

Zebranie zakończone:

Wybrany sołtys: Pan Adam Krysiak

Wybrana Rada Sołecka:

1.Pani Magdalena Heinich

2.Pan Marek Kaźmierczak

3.Pan Bronisław Pietrzak

4.Pan Wojciech Piwoński

5.Pan Tadeusz Płociński

6.Pani Hanna Pracka

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Czechorowski 21-02-2019 08:10:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marcin Czechorowski 21-02-2019
Ostatnia aktualizacja: Joanna Bocian-Stefaniak 06-09-2019 12:25:28