Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Żninie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

[ZB_117-2015] w sprawie udzielenia Kierownikowi ds. Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej upoważnienia do czynności związanych z przyznawaniem Karty Dużej Rodziny

ZARZĄDZENIE Nr 117/2015

BURMISTRZA  ŻNINA

z dnia 6 lipca 2015 r.

 

w sprawie udzielenia Kierownikowi ds. Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej  upoważnienia   do  czynności związanych z przyznawaniem Karty Dużej Rodziny

 

       Na podstawie  art. 9 ust.  5 ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny  (Dz. U. z 2014 r. poz. 1863) zarządza się, co następuje:

§ 1. Udzielić na  wniosek  Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Żninie  Pani Annie Jarosz – Kierownikowi ds. Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych  upoważnienia  realizacji zadań wynikających z ustawy o Karcie Dużej Rodziny , w szczególności związanych z przyznawaniem Karty Dużej Rodziny z wyłączeniem wydawania decyzji administracyjnych  w przypadku odmowy wydania Karty Dużej Rodziny, odmowy zwolnienia  z ponoszenia opłaty za wydanie duplikatu Karty oraz stwierdzenia utraty do posiadania Karty lub przyznania Karty  z naruszeniem przepisów ustawy.

§ 2. Traci moc Zarządzenie Nr 75/2014 Burmistrza Żnina z dnia 16 czerwca 2014 r

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

                                                   BURMISTRZ

Robert Luchowski

 

U z a s a d n i e n i e

       Zgodnie z ustawą o Karcie Dużej Rodziny na  wniosek kierownika jednostki organizacyjnej gminy  wójt może upoważnić w formie pisemnej pracownika jednostki organizacyjnej  do realizacji zadań wynikających z  ustawy.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żninie zwrócił się do Burmistrza Żnina z wnioskiem o udzielenie upoważnienia  do czynności związanych z przyznawaniem Karty Dużej Rodzin Pani Annie Jarosz -  Kierownikowi  ds. Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żninie.

            W   związku z powyższym zarządzenie jest w pełni uzasadnione.

BURMISTRZ

Robert Luchowski

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 ZB_117-2015.pdf (PDF, 19KB) 2015-07-20 23:54:43 325 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Michał Duch 20-07-2015 23:54:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jadwiga Jeziorna 06-07-2015
Ostatnia aktualizacja: Michał Duch 20-07-2015 23:54:43