Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Żninie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego - Podgórzyn

 

Ogłoszenie

o przetargu na najem lokalu użytkowego

Burmistrz Żnina ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego stanowiącego własność Gminy Żnin,o powierzchni 48,50 m2, na okres od 1 lutego 2013 r. do 31 stycznia 2016 r., położonego w budynku nr 23 w Podgórzynie, na działce oznaczonej ewidencyjnie nr 227, zapisanej w księdze wieczystej nr KW BY1Z/00018934/3.

 

Cena wywoławcza miesięcznego czynsz najmu320,00 (w tym 23% VAT)

 

Lokal przeznaczony jest do oddania w najem na cele prowadzenia działalności usługowej wyłącznie nieuciążliwej.

 

Opis lokalu:

Lokal położony jest w budynku od strony przylegającej bezpośrednio do ulicy i składa się z sali sprzedaży, dwóch pomieszczeń socjalnych oraz pomieszczenia magazynowego. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna. Do lokalu doprowadzona jest wyłącznie zimna woda. Lokal nie posiada ogrzewania. Istnieje możliwość zamontowania ogrzewania elektrycznego lub piecowego przez najemcę we własnym zakresie.

Przeznaczenie nieruchomości:

Nieruchomość, położona jest na terenie dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Żnin, uchwalonym przez Radę Miejską w Żninie uchwałą nr XLVI/401/2010, z dnia 31 sierpnia 2010 r. oraz uchwałą nr VII/34/2011, z dnia 30 marca 2011 r. przedmiotowa działka położona jest na obszarze wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej.

Oprócz czynszu najmu Najemca zobowiązany jest uiszczać podatki i inne ciężary związane z własnością lub posiadaniem przedmiotowej nieruchomości, w tym opłaty za media według wskazań licznika i aktualnej ceny.

Nieruchomość wolna jest od ciężarów i ograniczeń oraz hipotek.

Najemcy nie przysługuje prawo zwrotu nakładów poniesionych na remont, przebudowę i odnowienie obiektu na własne potrzeby, poczynione wewnątrz obiektu,

Najemcy przysługuje prawo odliczenia z czynszu nakładów poniesionych na remont zewnętrzny obiektu tj. naprawa elewacji zewnętrznej, stolarki okiennej i drzwiowej itp. tylko w przypadku uzyskania pisemnej zgody wynajmującego na wykonanie proponowanego zakresu prac remontowych.

Przetarg odbędzie się w dniu 24 stycznia 2013 r. o godz. 1100, w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie przy ul. 700-lecia 39 .

Warunkiem udziału w przetargu jest okazanie komisji przetargowej przed otwarciem przetargu:

  • dowodu tożsamościw przypadku osób fizycznych

  • aktualnego wypisu z właściwego rejestru, stosownych pełnomocnictw, dowodów tożsamości osób reprezentujących podmiotw przypadku osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej a podlegających wpisowi do rejestru.

Przetarg zakończy się wynikiem pozytywnym jeżeli chociaż jeden uczestnik zaoferuje co najmniej cenę wywoławczą.

Zastrzega się prawo odwołania przetargu z ważnych powodów.

Dodatkowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żninie (pokój nr 35), tel. 52 303-13-01 w. 133.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Ogłoszenie_Podgorzyn.pdf (PDF, 57KB) 2013-01-09 09:46:13 558 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Michał Duch 09-01-2013 09:46:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Janusz Fryca 09-01-2013
Ostatnia aktualizacja: Michał Duch 09-01-2013 09:46:13