Wybory do Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Żnin oraz warsztaty z zakresu tworzenia Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi

10 sierpnia 2016 r. do Biura Burmistrza Żnina wpłynął wniosek o powołanie  Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Żnin. Zgodnie z zapisami Załącznika  do Uchwały  nr XIV/152/2015, z dnia 2 grudnia 2016 roku w sprawie trybu powoływania członków, organizacji pracy  i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Żnin, na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Żninie opublikowana została lista kandydatów organizacji pozarządowych na członków  Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Żnin. W związku z powyższym zapraszamy serdecznie na spotkanie wyborcze, które odbędzie się 29 września 2016 r. o godz. 16.30  w Auli Urzędu Miejskiego w Żninie. Przedstawiciele organizacji pozarządowych zobligowani są do przedstawienia w dniu wyborów upoważnienia do głosowania w imieniu tychże organizacji.

Tego samego dnia odbędą się również warsztaty związane z  opracowaniem  projektu Rocznego Programu Współpracy  Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi  na 2017 rok, stanowiącego najważniejszy dokument współpracy Gminy Żnin z sektorem pozarządowym. Punktem wyjścia do działań nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2016.

Ze względu na ogromną wagę poruszanych tematów bardzo prosimy o niezawodne i aktywne uczestnictwo w wyborach oraz  warsztatach. Zebrane podczas spotkania wnioski, opinie i sugestie będą stanowiły niezwykle ważny element w pracach konstruujących projekt „Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin  z organizacjami  pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy o  działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok”.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Lewandowski 21-09-2016 15:05:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Emilia Ścibak 21-09-2016
Ostatnia aktualizacja: Piotr Lewandowski 21-09-2016 15:05:16